Szkolna 10
32-830 WOJNICZ
Tel. (14) 67 90 019
E-mail: sp.wojnicz@interia.pl
Szkoła Podstawowa
im. św. Jana Kantego w Wojniczu
Chłopcy z Wojnicza nadal najlepsi !!!
W dniu wczorajszym (04.03.2020r.) na hali sportowej przy ul. Gumniskiej w Tarnowie odbyły się Zawody Rejonowe (1/2 wojewódzkich) w Piłce Koszykowej Igrzysk Młodzieży
Szkolnej.
Chłopcy z Wojnicza najlepsi.
Finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce,
Tuchów 10.12.2019 r.
Halowa piłka nożna IMS dziewcząt i chłopców czyli rocznik 2006-2005 odbędą się 9.10.2019 (środa) godz. 9.00 w Wojniczu.
Halowa piłka nożna ID dziewcząt i chłopców czyli rocznik 2007 i młodsi odbędą się 10.10.2019 (czwartek) godz. 9.00 w Wojniczu.
Zapraszamy.
Lucjan Hajdo
Nr.tel. 500125537
www.sport.wojnicz.pl
Finał powiatowy w sztafetowych biegach przełajowych, Wojnicz 04.10.2019 r.
Tym razem był to FINAŁ POWIATOWY Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnejw sztafetowych biegach przełajowych w piątek, 4 października 2019 r w Wojniczu.• Zabezpieczenie i wytyczenie trasy oraz zaplecze techniczne i sanitarne – Szkoła Podstawowa w Wojniczu,• Komisja sędziowska – Starostwo Powiatowe w Tarnowie.• Zabezpieczenie medyczne – Maltańska Służba Medyczna, higienistka w Szkole Podstawowej w Wojniczu.• Puchary, medale – Starostwo Powiatowe w Tarnowie.
Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Kolarstwie Górskim - Siepraw 27 września 2019.
na bardzo wymagającej trasie w pięknej słonecznej pogodzie nasze dziewczyny i chłopak uczniowie z SP Wojnicz i jednoczesnie zawodnicy UKS PG Wojnicz trenowani od lat przez mgr Marcina Bialika nauczyciela wf, pojechali wspaniale !!!
W czterech wyścigach cztery dekoracje na szerokim podium do szóstego miejsca
A dokładnie:
Klasa 4-6 dziewczęta: Julia Honkisz 5 miejsce
Klasa 4-6 chłopcy:
Kuba Pawłowski 3 miejsce UKS PG Wojnicz
Adam Trojanowski 4 miejsce UKS PG Wojnicz
Kacper Kumurek 12 miejsce
Seweryn Kurtyka 18 miejsce
klasa 7-8 dziewczyny: Weronika Kurnik 5 miejsce
Kaja Grzesik 9 miejsce UKS PG Wojnicz
klasa 7-8 chłopcy:
Maciek Michałek 5 miejsce
Adam Cichoń 8 miejsce UKS PG Wojnicz
Marcin Adamczyk 12 miejsce
Po eliminacjach powiatowych na płaskiej trasie w Wojniczu dzisiaj na trasie górzystej i bardzo wymagającej podczas Finału Wojewódzkiego IDiMS reprezentacja Powiatu Tarnowskiego z Tuchowa i okolic oraz Wojnicza i Niwki wywalczyła drużynowo miejsce na podium.
No i bomba !!! teraz spokojnie wracamy na szosy od 43 do 57.
Gratulacja dla WSZYSTKICH !!! jest MOC jest !!!
Galeria zdjęc: https://www.facebook.com/movimento.wojnicz/inbox/
Mistrzostwa Powiatu Tarnowskiego
w Kolarstwie Górskim Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej 2019/2020
Data zawodów:
23 września 2019
Miejsce zawodów:
32-830 Wojnicz, ul. Szkolna 10, na terenach Szkoły Podstawowej w Wojniczu.
DOJAZD OD STRONY ORLIKA, tam także PARKING.
Kategorie wiekowe zawodników:
A. Igrzyska Dzieci - chłopcy i dziewczynki klasa IV, V i VI (rocznik: 2007, 2008, 2009)
B. Igrzyska Młodzieży Szkolnej - chłopcy i dziewczęta klasa VII i VIII (rocznik: 2006, 2005)
Program zawodów:
• 10: 00 początek zapisów, wydawanie numerów startowych
• 11: 05 powitanie i odprawa wszystkich zawodników,
• 11: 15 start chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci - 4 pętle
• 11: 45 start dziewczynek w kategorii Igrzyska Dzieci - 3 pętle
• 12: 15 start chłopców w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej - 6 pętli
• 12: 45 start dziewczyn w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej - 4 pętle
• 13: 25 ogłoszenie wyników, wręczenie medali i dyplomów
• 14: 00 zakończenie zawodów.
Zawody zostały rozegrane na trasie wyznaczonej na terenie boisk i pagórków przy Szkole Podstawowej w Wojniczu. Pętla trasy liczyła 1250 m. Wzięły w nich udział dzieci i młodzież z następujących szkół podstawowych z terenu powiatu Tarnowskiego i Miasta Tarnowa:
· SP Lubaszowa
· ZSP Wielka Wieś
· SP Łukanowice
· SP Niwka
· SP Wojnicz
· SP Burzyn
· SP Bogoniowice
· SP Siedliska
· SP Łętowice
· SP 2 Tarnów
· SP 20 Tarnów
· SP 17 Tarnów
Rozegrano trzy wyścigi na dystansach od 4 do 8 km. Zawodnicy do 6 miejsca zdobyli kwalifikacje do Finału Wojewódzkiego w Kolarstwie Górskim w dniu 27 września 2019 w Sieprawiu w powiecie myślenickim.
Wyniki w poszczególnych kategoriach:
Dziewczęta klasa IV, V, VI
1. Maja Dydyk SP Lubaszowa
2. Julia Honkisz SP Wojnicz
3. Nikola Latawska SP Łukanowice
4. Maja Wołek SP Wojnicz
5. Kinga Kisiel SP Wojnicz
6. Iwona Gołąb ZSP Wielka Wieś
Dziewczęta klasa VII, VIII
1. Kaja Grzesik SP nr 2 Tarnów
2. Latawska Julia SP Wojnicz
3. Kurnik Weronika SP Wojnicz
Chłopcy klasa IV, V, VI
1. Mikołaj RuTka SP Siedliska
2. Adam Trojanowski SP nr 20 Tarnów
3. Paweł Janas SP Bogoniowice
4. Kacper Kumurek SP Wojnicz
5. Świegoda Kamil SP Burzyn
6. Seweryn Kurtyka SP Wojnicz
7. Patryk Gniadek ZSP Wielka Wieś
8. Rojek Krystian SP Wojnicz
9. Konrad Zwoleń ZSP Wielka Wieś
10. Wiktor Łappa SP Wojnicz
11. Kamil Michałek SP Wojnicz
12. Bartosz Niemiec ZSP Wielka Wieś
13. Daniel Polak SP Wojnicz
14. Kuba Sumara SP Wojnicz
Chłopcy klasa VII, VIII
1. Maciej Michałek SP Wojnicz
2. Filip Chrzanowski SP Burzyn
3. Adam Cichoń SP Niwka
4. Marcin Adamczyk SP Wojnicz
5. Kamil Cichoń SP Wojnicz
6. Mateusz Gdowski SP Wojnicz
7. Kewin Nowak ZSP Wielka Wieś
Sędziowie:
1. Marcin Bialik
2. Lucjan Hajdo
3. Michał Brzuski
4. Antoni Dudziński
Ceremonie rozpoczęcia oraz wręczanie pucharów, medali, dyplomów jako organizator dokonała Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Magdalena Sakowska. Puchary, medale, zostały zakupione ze środków finansowych Starostwa Powiatowego w Tarnowie.
To były bardzo udane zawody.
Zapraszamy do przeglądania galerii zdjęć autorstwa Pana Lucjana Hajdo - https://photos.google.com/share/AF1QipOBz54wnZeF31Ld8F80EJep4XmYApSKjZr6xkbSrMeYs2cOGfISl6KFapFjDlnp2w?key=Vk5uUWhjMmwycGg3U2pwMjRYckZXU0lwYnlRd0N3
Życzymy powodzenia reprezentacji powiatu na Finale Wojewódzkim w Kolarstwie Górski 27 września 2019 w Sieprawiu.
Otwarte Mistrzostwa Tarnowa w Lekkoatletyce
Podczas drugiego dnia zmagań w Otwartych Mistrzostwach Tarnowa w Lekkoatletyce, oficjalnie przez prezydenta Tarnowa Romana Ciepielę oddano do użytku stadion Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Piłsudskiego.
Uczniowie naszej szkoły brali udział w:
Biegu na 60m
Srebrny medal wywalczyli – Aleks Korzeniowski, Krystian Sumara
Brązowy medal – Daniel Lasko, Magdalena Lis
Rzucie piłeczką palantową
Brązowy medal – Krystian Sumara
Biegu na 600m i skoku w dal.
Tego dnia również w grach i zabawach lekkoatletycznych brali udział uczniowie klas trzecich naszej szkoły.
Sprawozdanie z zawodów sportowych w roku szkolnym 2016/2017 - I półrocze
Memoriał Biegowy Agaty Mróz - Olszewskiej 2016
Organizator Gimnazjum Nr 2 im. Kopernika w Tarnowie oraz Tarnowski Ośrodek Lekkiej Atletyki. Patronat Honorowy Prezydent Miasta Tarnowa.
Ten bieg to nie tylko pamięć o Agacie Mróz – Olszewskiej, reprezentantce Polski w piłce siatkowej ale także upowszechnianie idei transplantacji, tak bardzo potrzebnej, a jednocześnie wciąż za mało promowanej i niewystarczającej by ratować ludzkie życie.
Mecz Gwiazd Mini Basket Ligi Grupa Azoty
28 lutego na hali Dom Sportu w Mościcach rozegrany został mecz gwiazd Mini Basket Ligi Grupa Azoty. Ten dzień z pewnością na długo utkwi w pamięci wszystkim uczestnikom tego wydarzenia, dzięki wspaniałej atmosferze towarzyszącej imprezie, sporej ilości zorganizowanych konkursów oraz wielkich emocji, które panowały na hali Domu Sportu już od pierwszego gwizdka sędziego.
Finał Mini Basket Ligi Grupa Azoty
Finał VIII Festiwalu – Bawmy się w Koszykówkę – gry i zabawy
W sobotę 4 czerwca 2016 na hali sportowej „Jaskółka” w Mościcach odbył się ostatni już turniej VIII Festiwalu – Bawmy się w koszykówkę. Tym razem w turnieju wzięło udział sześć drużyn z terenu Tarnowa oraz Powiatu Tarnowskiego, niestety jedna ze szkół nie mogła pojawić się na zawodach, jednak to wydarzenie nie wypłynęło w żadnym stopniu na całość imprezy.
Finał Wojewódzki Tymbark 2016
1 Edycja Kolarskiego Pucharu Wojnicza Dzieci i Młodzieży 2016
29 kwietnia 2016 roku rozpoczęły się zmagania Grand Prix w kolarstwie o Puchar Burmistrza Wojnicza i tytuł najlepszych kolarza 2016. 1 edycja odbyła się na terenie Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum w Wojniczu, na którą przyjechało aż 102 zawodników z całej Gminy i nie tylko.