Za nami kolejny rok…

21.06. 2018 r. cała społeczność szkolna wzięła udział we mszy św. na zakończenie roku szkolnego, którą odprawił ksiądz katecheta Mariusz Katarzyński.

 Natomiast  w piątek 22. 06. w budynku szkolnym zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. W uroczystości wzięli udział nauczyciele, uczniowie, rodzice i zaproszeni goście, m. in.: pan burmistrz Tadeusz Bąk i  przewodniczący Rady Powiatu pan Paweł Smoleń. Po krótkiej części artystycznej w wykonaniu uczniów naszej szkoły zostały wręczone nagrody laureatom konkursów i zawodów sportowych organizowanych na szczeblu krajowym, wojewódzkim i powiatowym oraz w naszej szkole. Specjalną nagrodę – rower otrzymała Natalia Zapart za uzyskanie najwyższej średniej ocen w szkole.

 Pani dyrektor Dorota Wełna  pogratulowała wszystkim uczniom sukcesów i otrzymania promocji do następnej klasy oraz życzyła udanych i bezpiecznych wakacji.

red: Ewa Stawarz

Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

„Szczęśliwej drogi, już czas…”

W środę 19.06. 2019 r. zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. To historyczna data, gdyż był to ostatni rok istnienia oddziałów gimnazjalnych i jednocześnie mury szkolne opuszczali pierwsi absolwenci ośmioklasowej szkoły podstawowej.

 W pożegnaniu uczniów klas ósmych i trzecich gimnazjum wzięli udział nauczyciele, uczniowie, rodzice i zaproszeni goście, m. in. pan burmistrz Tadeusz Bąk i przewodnicząca Rady Rodziców pani Ewa Piszczek.

Pani dyrektor Dorota Wełna pogratulowała wszystkim dzieciom uzyskania promocji do następnej klasy. Zwróciła się też do absolwentów szkoły, życząc im sukcesów w dalszej edukacji.

Potem odbyła się krótka część artystyczna w wykonaniu uczniów klas VIII przygotowana pod kierunkiem wychowawców. Zostały również wręczone nagrody laureatom konkursów organizowanych na szczeblu krajowym, wojewódzkim i powiatowym, które ufundowała Rada Rodziców oraz Urząd Miasta.

​​Szkoła Podstawowa

im. św. Jana Kantego

w Wojniczu

Tel. (14) 67 90 019E-mail: sp.wojnicz@interia.pl

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now