WYMIANA ZAGRANICZNA UCZNIÓW

POLSKO-NIEMIECKA WSPÓŁPRACA MŁODZIEŻY


1 października  2018 roku 19 uczniów Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Kantego przywitało na rynku w Wojniczu swoich rówieśników z Wilhelm Kraft Gesamtschule w Sprockhövel w Niemczech. Było to kolejne spotkanie w ramach Polsko-Niemieckiej Współpracy  Młodzieży.

Pierwszy dzień wymiany spędziliśmy zapoznając się ze sobą oraz wspólnie uczestnicząc w lekcjach. We wtorek rano udaliśmy się na wycieczkę do Krakowa. Mimo, iż pogoda nam nie sprzyjała spacerowaliśmy wzdłuż Wisły i odwiedziliśmy Smoka Wawelskiego.

Więcej

Sanni i Karolina - nauczycielki języków obcych w Finlandii od 17.10-19.10  uczestniczyły w programie hospitacji zajęć lekcyjnych nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Wojniczu

Wymiana Polsko - Niemiecka  październik 2017

Po raz czwarty gościliśmy w naszej szkole 16 uczniów  i  troje nauczycieli z niemieckiej szkoły Wilhelm Kraft Gesamtschule w Sprockhövel. Wymiana uczniów została zrealizowana w ramach projektu Polsko - Niemieckiej Współpracy Młodzieży. 

Więcej

Kolejne spotkanie w ramach Polsko-Niemieckiej- Współpracy – Młodzieży.

3 czerwca 2018 roku 11 uczniów Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Kantego wyruszyło w podróż, aby spotkać się ze swoimi rówieśnikami w Wilhelm Kraft Gesamtschule w Sprockhövel w Niemczech. Było to kolejne spotkanie w ramach Polsko-Niemieckiej- Współpracy – Młodzieży.

Więcej

 

Młodzi liderzy z Ukrainy w wojnickiej podstawówce

 

Stowarzyszenie Projekt Tarnów organizuje szkołę młodych liderów dla polskiej młodzieży z Ukrainy. Projekt rusza na początku czerwca i będzie trwał 10 dni. Dla młodych Polaków mieszkających na terenie Ukrainy będzie to okazja do nabycia umiejętności liderskich, ale także zwiększenia świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej. 

W dniach 12 -21 czerwca bieżącego roku 20 młodych osób o polskim pochodzeniu zamieszkujących odwód Kijowski na Ukrainie weźmie udział w szkole młodych liderów organizowanej w ramach projektu

Więcej

 

​​Szkoła Podstawowa

im. św. Jana Kantego

w Wojniczu

Tel. (14) 67 90 019E-mail: sp.wojnicz@interia.pl

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now